PLAN ZAJĘĆ DLA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO - GRUPA MŁODSZA

Zajęcia codziennie zaczynają się od 8.30, kończą o 13.30.

Nauczyciel prowadzący: Pani Malwina Nowosiad

W chwili obecnej dodatkowe zajęcia dla tej grupy nie zostały jeszcze zorganizowane.

 

 


PLAN ZAJĘĆ DLA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO - GRUPA STARSZA

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

8.30  - 9.00

Edukacja przedszkolna

8.30 - 12.30

Edukacja przedszkolna

8.30 - 14.00

Edukacja przedszkolna

8.30 - 12.30

Edukacja przedszkolna

8.30 - 13.30

Edukacja

przedszkolna

9.00 - 9.30

Język angielski

9.30 - 14.00

Edukacja przedszkolna

12.30 - 13. 00

Religia

12.30 - 13. 00

Język angielski

13.00 - 13.30

Edukacja przedszkolna

 

13.00 - 13.30

Religia

 

 

Nauczyciel prowadzący zajęcia edukacji przedszkolnej: Renata Dziurzyńska,

język angielski: Dorota Skotnicka,

religia : Ks.  Mariusz Łach

 


 

PLAN LEKCJI DLA KLASY I

Wychowawca klasy: Halina Potoczny

L.p.      

          Dni tygodnia

 

Czas trwania zajęć

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

1.

8.00-8.45

Kółko zainteresowań

Edukacja

muzyczna

Szachy

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia

komputerowe

2.

8.50-9.35

Wychowanie  fizyczne

Zajęcia zintegrowane

Edukacja

techniczna

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

3.

9.45-10.30

 

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Wychowanie  fizyczne HALA

Zajęcia zintegrowane

4.

10.45-11.30

Zajęcia zintegrowane

Język angielski

Zajęcia zintegrowane

Wychowanie  fizyczne HALA

Zajęcia zintegrowane

5.

11.35-12.20

Edukacja plastyczna

Religia

Język angielski

Religia

Zaj.ruchowe

 z elementami gimnastyki korekcyjnej

6.

12.25-13.10

 

 

 

Zespół dyd. wyr.

 

 

 


 

PLAN LEKCJI DLA KLASY II

Wychowawca klasy: Anna Wierzbicka

 

L.p.      

          Dni tygodnia

 

Czas trwania zajęć

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

1.

8.00-8.45

Szachy

Edukacja

muzyczna

 

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia

komputerowe

2.

8.50-9.35

Wychowanie  fizyczne

Język angielski

Edukacja

techniczna

Zajęcia zintegrowane

Język angielski

3.

9.45-10.30

 

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Wychowanie  fizyczne HALA

Zajęcia zintegrowane

4.

10.45-11.30

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Wychowanie  fizyczne HALA

Zajęcia zintegrowane

5.

11.35-12.20

Edukacja plastyczna

Religia

Zajęcia zintegrowane

Religia

Zaj. ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

6.

12.25-13.10

 

 

Kółko zainteresowań

Zespół dyd. wyr.

 

 


 

PLAN LEKCJI DLA KLASY III

Wychowawca klasy: Marcin Aleksander

 

L.p.      

          Dni tygodnia

 

Czas trwania zajęć

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

1.

8.00-8.45

Język angielski

Religia

Zespół dyd.wyr.

Religia

Język angielski

2.

8.50-9.35

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

3.

9.45-10.30

 

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Wychowanie  fizyczne HALA

Zajęcia zintegrowane

4.

10.45-11.30

Wychowanie

fizyczne

Edukacja

muzyczna

Zajęcia zintegrowane

Wychowanie  fizyczne HALA

Zajęcia zintegrowane

5.

11.35-12.20

Kółko

zainteresowań

Zajęcia zintegrowane

Edukacja plastyczna

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

6.

12.25-13.10

 

 

 

Kółko

zainteresowań

 

 

 


 

PLAN LEKCJI DLA KLASY IV

Wychowawca klasy: Magdalena Drabik

 

L.p.      

          Dni tygodnia

 

Czas trwania zajęć

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

1.

8.00-8.45

 

Religia

 

Religia

Wychowanie fizyczne

2.

8.50-9.35

Język polski

Wychowanie  fizyczne HALA

Przyroda

Muzyka

 

Matematyka

3.

9.45-10.30

 

Przyroda

Wychowanie  fizyczne HALA

Matematyka

Język angielski

Plastyka

4.

10.45-11.30

Język angielski

Język polski

Język polski

Język polski

Informatyka

5.

11.35-12.20

Matematyka

Matematyka

Godzina z wychowawcą

Kółko przyrodnicze

Język polski

6.

12.25-13.10

Wychowanie fizyczne

 

Technika

 

Historia

7.

13.15-14.00

Zespół dyd.

wyrównawczy

 

Język angielski

 

 

 

 


 

PLAN LEKCJI DLA KLASY V

Wychowawca klasy: Marcin Kasperski

 

L.p.      

          Dni tygodnia

 

Czas trwania zajęć

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

1.

8.00-8.45

Wychowanie do życia w rodzinie

Matematyka

 

Muzyka

Wychowanie fizyczne

2.

8.50-9.35

Matematyka

Wychowanie  fizyczne HALA

Historia

Religia

 

     Historia

3.

9.45-10.30

 

Język angielski

Wychowanie  fizyczne HALA

Język polski

Język polski

Biologia

4.

10.45-11.30

Język  polski

Religia

Matematyka

Język angielski

Język angielski

5.

11.35-12.20

Geografia

Język  polski

Technika

Matematyka

Informatyka

6.

12.25-13.10

Wychowanie fizyczne

Plastyka

Kółko matematyczne

Godzina z wychowawcą

Język polski

7.

13.15-14.00

Zespół dyd.

wyrównawczy

 

 

 

 

 

 


 

PLAN LEKCJI DLA KLASY VI

Wychowawca klasy: Dorota Skotnicka

 

L.p.      

          Dni tygodnia

 

Czas trwania zajęć

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

1.

8.00-8.45

 

Godzina z wychowawcą

Kółko polonistyczne

Muzyka

Historia

2.

8.50-9.35

Historia

Religia

Matematyka

Język angielski

 

Wychowanie fizyczne

3.

9.45-10.30

 

Język polski

Język polski

Wychowanie  fizyczne HALA

Religia

Informatyka

4.

10.45-11.30

Matematyka

Matematyka

Wychowanie  fizyczne HALA

Matematyka

Język polski

5.

11.35-12.20

Język polski

Język angielski

Technika

Język polski

Geografia

6.

12.25-13.10

Język angielski

Plastyka

Biologia

 

 

7.

13.15-14.00

Wychowanie fizyczne

 

Zespół dyd.

wyrównawczy

 

 

8.

14.05 - 14.50

 

 

 

 

 

 


 

PLAN LEKCJI DLA KLASY VII

Wychowawca klasy: Anna Zając

 

L.p.      

          Dni tygodnia

 

Czas trwania zajęć

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

1.

8.00-8.45

Biologia

Język polski

Fizyka

Język niemiecki

Język niemiecki

2.

8.50-9.35

Chemia

Język polski

Fizyka

Język polski

 

Wychowanie fizyczne

3.

9.45-10.30

 

Matematyka

Matematyka

Wychowanie  fizyczne HALA

Matematyka

Język polski

4.

10.45-11.30

Geografia

Muzyka

Wychowanie  fizyczne HALA

Religia

Geografia

5.

11.35-12.20

Język angielski

Historia

Matematyka

Biologia

Język angielski

6.

12.25-13.10

Język polski

Język angielski

Historia

Chemia

Informatyka

7.

13.15-14.00

Wychowanie fizyczne

Religia

Zespół dyd.

wyrównawczy

Wychowanie do życia w rodzinie

Plastyka

 

8.

14.05 - 14.50

Godzina z wychowawcą