Mamy koniec roku szkolnego. Z radością ogłaszamy listę uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zachowaniu i pracy na rzecz szkoły.

 

Oddziały przedszkolne

Wszystkie dzieci z oddziału młodszego "Promyczki" i oddziału sześciolatków " Słoneczka" zostały wyróżnione za zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

 

 

Klasa I

Wyróżnienie za postępy w nauce:

Lena Surmiak, Julia Buczek, Zuzanna Żelazny, Jan Nowosiad, Piotr Futoma

 

Wyróżnienie za pięknie prowadzony zeszyt:

Lena Surmiak, Zuzanna Żelazny i Julia Buczek

 

Wyróżnienie za 100% frekwencję:

- Lena Surmiak

 

Klasa II

Wyróżnieni za postępy w nauce: Filip Wawrzaszek i Hubert Zygmunt

 

Klasa III:

Dyplom i odznakę Wzorowego Ucznia otrzymują:

Blanka Buczek, Amelia Czarniecka, Magdalena Kisiel, Zuzanna Surmiak, Karolina Tarka i Zofia Zając

 

Wyróżnione za pięknie prowadzony zeszyt:

Zofia Zając i Zuzanna Surmiak

 

Za 100% frekwencję:

Michał Dziedzic

 

Wyróżnione za aktywność w konkursach:

Zofia Zając, Zuzanna Surmiak, Magdalena Kisiel

 

 

Klasa IV:

Wyróżnieni za wyniki w nauce i zachowaniu -

świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:

Patryk Bielec, Kaja Klimko, Oskar Lewko, Wiktor Orzechowski i Karol Smagała

 

Wyróżnienie za 100% frekwencję:

Wiktor Orzechowski i Karol Smagała

 

Za aktywność w konkursach:

Oskar Lewko i Kaja Klimko

 

 

Klasa V:

Wyróżnieni za wyniki w nauce i zachowaniu -

świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:

 

Oliwia Garbarz, Mikołaj Boratyn, Maciej Kisiel i Nikodem Dziedzic

 

Wyróżniony za aktywność w konkursach został Tomasz Kubas.

 

 

Klasa VI:

Wyróżnieni za wyniki w nauce i zachowaniu -

świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:

Milena Wołoszyn i Anna Kisała

 

 Za 100% frekwencję: Karol Surmiak

Za aktywność w konkursach: Wiktor Rut

 

Klasa VII:

Wyróżnieni za wyniki w nauce i zachowaniu -

świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:

Bartosz Kulita, Milena Nykiel i Karol Stepaniak

 

Za aktywność w konkursach: Bartosz Kulita

Klasa VIII:

Wyróżnieni za wyniki w nauce i zachowaniu - świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymują:

 

Maja Klimko, Anna Kukułka, Mirela Łanda i Anastazja Pełka

 

Za aktywność w konkursach zostały wyróżnione:

Maja Klimko, Mirela Łanda, Anna Kukułka i Wiktoria Winiarz

 

 

Wyróżnieni za czytelnictwo:

Julia Buczek, Lena Surmiak, Piotr Futoma,

Hubert Zygmunt, Filip Wawrzaszek,

Blanka Buczek i Zofia Zając z klas I - III,

 

Beata Buczek, Kaja Klimko, Oskar Lewko,  Karol Smagała,

Oliwia Garbarz, Milena Wołoszyn, Milena Nykiel, Katarzyna Tarnowska, Diana Wywrot,

Maja Kimko i Mirela Łanda z klas IV - VIII.

 

 

Wyróżnieni za aktywność w życiu szkoły:

           

Wyróżnienie otrzymują uczniowie, którzy reprezentują szkołę w Poczcie Sztandarowym: Szymon Wereszczyński, Maja Klimko, Anna Kukułka, Patryk Garbarz, Milena Nykiel i Wiktoria Goraj

oraz werbliści: Patryk Garbarz i Miłosz Garbarz.

 

Ponadto za zaangażowanie w pracy na rzecz szkoły zostali wyróżnieni  członkowie Samorządu Uczniowskiego: Anastazja Pełka, Karol Stepaniak, Milena Nykiel, Bartosz Kulita, Dominik Florek, Mirela Łanda, Klaudia Goraj, Bartłomiej Stepaniak i Oliwia Garbarz.

 

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM!  TAK TRZYMAĆ!