6 czerwca nasze przedszkolaki i uczniowie klasy I wybrali się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego "Międzyczas" w Cieplicach. Dołączyła do nas klasa 1"a" ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu. Pogoda była piękna, a na miejscu czekały niesamowite atrakcje! Dzieci brały udział w warsztatach kulinarnych, wypiekały  pyszne zdrowe ciasteczka, zwiedzały cały obiekt i zaznajomiły się ze wszystkimi mieszkańcami gospodarstwa, słuchając przy tym ciekawych opowieści Pani Elżbiety Starzak - właścicielki gospodarstwa. Później wykonały piękne prace plastyczne przy użyciu wełny i naturalnych materiałów. Na koniec była uczta; pieczone kiełbaski,  herbata i ciastka własnoręcznie wykonane. To był cudowny dzień!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.