Oskar Lewko z klasy IV jest uczniem niezwykle zaangażowanym w różnych konkursach. W dodatku zdobywa w nich czołowe lokaty,  a to już wielka sztuka!

Prezentujemy dokonania Oskara z ostatnich miesięcy:

Gminny Konkurs na kartkę świąteczną - I miejsce

Szkolny Konkurs na Kalendarz Adwentowy   - II miejsce

Duża Złota Latarnia - 7 lat regularnego uczestnictwa w roratach

III miejsce w akcji Mikołajkowa szóstka z GOSiR-em.

O co chodziło?

- Cytujemy za organizatorem:

W Gminie Zarzecze ogłoszono  akcję -  sposób na to, jak w czasie pandemii zachęcać do aktywności na świeżym powietrzu Zabawa polega na uprawianiu sportu i dokumentowaniu własnych dokonań.

Zgodnie z regulaminem jednorazowy dystans, który powinien pokonać każdy uczestnik to co najmniej 6 kilometrów, ale może być więcej. Wygra ten kto na swoim koncie zgromadzi najwięcej kilometrów. Zabawa potrwa do 6 grudnia.

W piątek 10 grudnia 2021r.  w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbyła się gala, która była zwieńczeniem zmagań uczestników II Edycji Mikołajkowej „6 z GOSiR – em”.

Nadeszła chwila ogłoszenia łącznego wyniku pokonanych kilometrów. W dniach od 23 listopada – 3 grudnia blisko 40 uczestników pokonało łączny dystans 2612,29 km.

Najlepszą z kobiet została Iwona Granda z wynikiem 200,58 km, drugie miejsce przypadło dla Justyny Jamroży 172,38 km, natomiast miejsce trzecie zajęła Marzena Kałamarz 151,33 km.

Kategorię mężczyzn wygrał Adam Cynk pokonując dystans 200,59 km. Na miejscu drugim znalazł się Radosław Stecko 174,03 km, miejsce trzecie wywalczył najmłodszy uczestnik naszej zabawy Oskar Lewko z wynikiem 146,2 km.

OSKAR, GRATULUJEMY!  TAK TRZYMAĆ!